PADI Reactivate - Powtórka z Nurkowania

Cena i co zawiera kursu

Wymagania

Kurs AOWD PADI to pięć podwodnych przygód

Czas trwania

Zajęcia Teoretyczne

Zajęcia obejmują wypełnienie testu Scuba Tune-up i omówienie przez instruktora popełnionych przez kursanta błędów oraz uzupełnienie brakującej wiedzy.

Zajecia Praktyczne

Kurs Junior Advanced Open Water Diver Course

Jesteś certyfikowanym nurkiem, ale nie nurkowałeś w ostatnim czasie? Chcesz szybko odświeżyć swoje umiejętności? Program PADI ReActivate to doskonały sposób na aktualizację wiedzy o nurkowaniu i przegląd podstawowych umiejętności nurkowania zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tylko kilku przypomnień, czy chcesz bardziej wszechstronnego przeglądu, ten program to zapewnia, a nasze Centrum Nurkowe Next Stop Cyprus ci w tym pomoże.

Program składa się z dwóch elementów: 1) przeglądu wiedzy, który obejmuje interakcję z ReActivate eLearning oraz 2) odświeżenia umiejętności nurkowych, które ukończysz z PADI Professional. Po pomyślnym ukończeniu obu działów, nurek PADI otrzymuje zastępczą kartę certyfikacyjną z datą „ReActivated Thru”. Jest to rekomendowany kurs dla osób, które nie nurkowały przez co najmniej dwa lata.

Wypełnij formularz kontaktowy