PADI Junior Open Water Diver - Samodzielny Nurek

Cena i co zawiera kursu

Wymagania

Czas trwania

Czas trwania kursu to około 3-4 dni. Do wyboru są dwa typy szkolenia teoretycznego – online – eLearning lub tradycyjna forma nauki z podręcznikiem. Po sesji teoretycznej następują zajęcia w wodzie – w spokojnej zatoce Green Bay i na wodach otwartych. Kurs kończy sie otrzymaniem miedzynarodowego Certyfikatu PADI Junior Open Water Diver, oraz uprawnieniami do rekreacyjnego nurkowania bez nadzoru instruktora do głębokości 12 metrów (10-11 lat, 12-14 lat do 18 metrów i Advanced 12-14 lat do 21 metrów). Po ukończeniu 15 roku życia, licencja jest zmianiena na Open Water Diver.

Sprzęt

Nasze Centrum Nurkowe dysponuje nowym wyposażeniem nurkowym, więc wszystko co otrzymasz będzie w idealnym stanie i jest wliczone w cenę. 
Dopasujemy do ciebie odpowiednią piankę, maskę, płetwy oraz BCD, i nauczymy jest ze wszystkiego korzystać.

Czego się dowiesz na kursie Junior Open Water Diver

Ten kurs nurkowania powoli Ci zdobyć podstawową wiedzę teoretyczną w temacie nurkowania, sprzętu i techniki, jak również kurs nurkowy nauczy Cię umiejętności, które zaraz po szkoleniu pozwolą Ci na komfortowe i bezpieczne nurkowanie i jego odpowiednie zaplanowanie. Dzięki odpowiedniemu stopniowaniu trudności wykonywanych ćwiczeń i podzieleniu materiału na kilka części, kurs na nurka, w którym weźmiesz udział będzie dla ciebie bezstresowy, przyjemny i z pewnością łatwy do ukończenia. Po pozytywnym zakończeniu całego programu kursu nurkowania, uzyskasz uprawnienia do nurkowania z partnerem o podobnym stopniu wyszkolenia do głębokości 18 metrów. W tej sytuacji nie będzie już konieczny nadzór instruktora, divemastera lub innego nurka o wyższym stopniu wyszkolenia. Nurek 10-cio i 11-sto letni posiadający certyfikat Junior OWD może nurkować z rodzicami, prawnymi opiekunami lub certyfikowanym członkiem PADI na głębokości maksymalnej 12 metrów. Po kursie Junior Open Water Diver otworzy się przed Tobą możliwość do uzyskania stopnia Junior AOWD, oraz wielu dodatkowych kursów specjalizacji. PADI Junior Open Water Diver to idealny Kurs nurkowania dla dzieci. Jeśli Twoim marzeniem jest nurkowanie Cypr to idealne miejsce na naukę. Pokażemy Ci, że nurkowanie dla dzieci na Cyprze jest możliwe.

Wypełnij formularz kontaktowy