Discover Scuba Diving - Odkryj Nurkowanie

Cena i co zawiera kursu

Wymagania

Co zabrać ze sobą

Czas trwania i przebieg programu

Co zyskasz dzięki programowi Discover Scuba Diving - Odkryj nurkowanie

Kurs Discover Scuba Diving - Odkryj nurkowanie

Jeśli marzy Ci się nurkowanie z butlą, pierwszym krokiem może być właśnie snorkeling – Scuba Diving. Jest to również alternatywna opcja np. dla osób, dla których nurkownie z akwalungiem kilka/kilkanaście metrów pod wodą wymaga dłuższego oswojenia się z tym, jak funkcjonuje sprzęt do nurkowania.

Jesteś ciekawy jak to jest oddychać pod wodą i co kryje świat podwodny? Polskie Centrum Nurkowe Next Stop Cyprus zabierze Cię na Podwodną Przygodę i pokaże Ci ten sport wodny z najlepszej strony. Nauka nurkowania dla początkujących, bez żadnego wcześniejszego doświadczenia, już podczas pierwszego zanurzenia w spokojnej i przejrzystej wodzie, zobaczysz dno Morza Śródziemnego, a twoim oczom ukaże się widok i przestrzeń nieosiągalna podczas zwykłego pływania rekreacyjnego. Będziesz mógł podziwiać faunę i florę, unosząc się na powierzchni wody. I kto wie… może to będzie właśnie pierwszy krok, aby nauka nurkowania zafascynowała Cię i doprowadziła do zostania Certyfikowanym Nurkiem.

Zatoka Green Bay

Zatoka Green Bay jest fantastycznym miejscem aby rozpocząć swoją przygodę, jaką będzie profesjonalne nurkowanie. Nauczysz się, jak zacząć nurkować. Osłonięta zatoczka oferuje krystalicznie czystą wodę. Dzieki Położeniu na ciepłym Morzy Śródziemnym pogoda na Cyprze jest przez większość dni w roku piękna, a woda osiąga w lecie temperaturę nawet 29 stopni. To tutaj znajdują się zabytkowe amfory wrośnięte w podwodne skały oraz ogromna ilość ryb pływających wokół Fish Rock. Oprócz tego najwiekszą atrakcję stanowi pływanie z żółwiami, pojawiającymi się tutaj w poszukiwaniu morskiej trawy. Maksymalna głębokość to 9 metrów. Jest to więc idealne miejsce nurkowanie z rurką i poczucie bliskości z podwodnym światem.

Wypełnij formularz kontaktowy